طراحی سایت پایدار

آموزش ساخت وبلاگ در بلاگ اسکای(Blogsky)

آموزش ساخت بلاگ در بلاگ اسکای

۱- وارد وب سایت بلاگ اسکار به آدرس اینترنتی www.blogsky.com شوید.

در بالا سمت راست وب سایت بلگ اسکای همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می کنید آیتم ثبت نام را کلیک نمایید.

آموزش ساخت بلاگ در بلاگ اسکای
آموزش ساخت بلاگ در بلاگ اسکای

۲- در صفحه جدید آدرس ایمیل و کد امنیتی را وارد کنید و آیکون ارسال لینک ثبت نام را کلیک کنید.


 

آموزش ساخت بلاگ در بلاگ اسکای
ساخت بلاگ در بلاگ اسکای

۳- برای شما یک لینک به ایمیل وارد کرده ارسال می شود پس به ایمیل خود بروید و بر لینکی که برای شما ایمیل شده کلیک نمایید.


 

بلاگ اسکای
بلاگ اسکای

۴- پس از کلیک بر روی لینک ایمیل شده، به وب سایت بلاگ اسکار هدایت می شوید که در تصویر زیر می توانید مشاهده کنید. اطلاعات تکمیلی را پر کنید و پس از تایید تیک قوانین و مقررات، روی آیکون ثبت کلیک کنید.


 

طراحی سایت بلاگ اسکای
طراحی سایت بلاگ اسکای

۵- حالا وارد صفحه ساخت وبلاگ می شوید که در این صفحه باید برای وبلاگ خود یک عنوان و یک متن خلاصه بنویسید توجه داشته باشید عنوان وبلاگ ارتباطی با آدرس وبلاگ شما نداشته و آدرس وبلاگتان را می توانید در بالای همین صفحه که در تصویر زیر مشاهده می کنید تعیین کنید. آدرس نباید تکراری باشد و در صورت انتخاب آدرس وب سایت تکراری، بلاگ اسکای ایراد می گیرد و اجازه ثبت نمی دهد.


 

طراحی سایت بلاگ اسکای
طراحی سایت بلاگ اسکای

وبلاگ شما ساخته شد و آماده می باشد. آدرس وبلاگ خود و همچنین نام کاربری و رمز عبورتان را یادداشت کنید زیرا برای بروز رسانی و نوشتن مطلب جدید در وبلاگ خود با نام کاربری و رمز عبور باید وارد شوید.

طراحی سایت بلاگ
طراحی سایت بلاگ

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید برای انتخاب ظاهر وبلاگ خود که توسط دیگران دیده می شود می توانید به آیکون انتخاب ظاهری دلخواه برای وبلاگ مراجعه کنید و ظاهر وبلاگتان را انتخاب نمایید.

با کلیک بر انتشار اولین یادداشت نیز می توانید مقالات خود را در آن منتشر نمایید. برای تغییرات و تنظیمات وبلاگ نیز میتوانید به آیکون تنظیمات مراجعه کنید. ۶ نکته که در نوشتن مقاله یا پست برای وبلاگ و سایت خود باید رعایت کنیم


 

طراحی سایت بلاگ
طراحی سایت بلاگ

همانطور که در تصویر بالا می بینید عنوان مقاله را وارد کنید و در پنجره وسط متن مقاله خود را بنویسید


لینک سازی یا گذاشتن لینک در متن

برای ایجاد پیوند یا لینک در متن خود باید ابتدا کلمه ای که میخواهید به آن لینک بدهید را با نشانگر موس انتخاب کنید(select نمایید) و سپس آیکون لینک را که در تصویر زیر با علامت پیکان مشخص شده کلیک نمایید و آدرس صفحه ای که میخواهید لینک دهید را وارد نمایید.


 

طراحی سایت بلاگ
طراحی سایت بلاگ

اضافه کردن تصویر برای مقاله در بلاگ اسکای

توجه داشته باشید که گذاشتن تصویر در متن مقاله بسیار اهمیت دارد  نکات کلیدی برای نمایش عکس .

ابرای اضافه کردن تصویر طبق تصویر بالا با پیکان قرمز مشخص شده روی آن آیکون کلیک کنید و آدرس تصویر مربوطه را وارد نمایید.یادتان باشد ابتدا باید تصویر را در یک هاست آپلود کنید سپس آدرس اینترنتی آنرا در این قسمت وارد کنید. اگر هاست ندارید برای آپلود تصاویر خود در وبلاگتان می توانید از سایت www.picofile.com استفاده نمایید و در آن سایت تصویرتان را آپلود کنید و پس از آپلود، به شما یک آدرس url می دهد که آدرس تصویر شما می باشد.

برای دسته بندی و طبقه بندی متن ها و مقالات خود می توانید بر آیکون تنظیمات این یادداشت در پایین کادر متن کلیک کنید و تب دسته بندی را انتخاب نمایید.


 

آموزش ساخت بلاگ در بلاگ اسکای
آموزش ساخت بلاگ در بلاگ اسکای

حالا گزینه افزودن و مدیریت دسته ها را انتخاب کرده و در آنجا دسته بندی خود را بسازید. بعد از ساختن دسته بندی می توانید بعد از نوشتن هر مقاله یا مطلب در بلاگتان، از همین تنظیمات، آنرا در دسته مورد نظرتان قرار دهید.


 

آموزش ساخت بلاگ در بلاگ اسکای
آموزش ساخت بلاگ در بلاگ اسکای

 

امیدواریم این آموزش جزئی مورد تایید شما قرار گرفته باشد. پیشنهاد می کنیم این مقاله را از دست ندهید: تولید محتوای با کیفیت

اگر وب سایت ندارید و قصد طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی و یا در هر شغلی را دارید اکنون از طریق لینک زیر طراحی سایت خود را به طور کامل و حرفه ای با زیر ساخت سئو بیس از ما بخواهید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار سامانه

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

۱ نظر

  • قبلا بلاگفا بودم، الان تو بلاگ اسکای هستم، بلاگ اسکای قابل مقایسه با سایر سرویس ها نیست خیلی بروز و قوی هست.