طراحی سایت پایدار

طراحی سایت وکیل

ابتدا توصیه میکنیم به پادکست زیر گوش بفرمایید تا بدانید که یک وب سایت وکیل میتواند چه امکاناتی داشته باشد و چه امتیازی برای یک وکیل دادگستری خواهد داشت:

جهت رویت هزینه طراحی سایت وکیل و سئو و بهینه سازی سایت و موارد مرتبط بر لینک زیر کلیک کنید.


سفارش طراحی وب سایت 


در این مقاله خدماتی که در طراحی وب سایت وکیل می توان پیاده سازی و اجرا نمود را نام بردیم و توضیح مختصری دادیم :

در ابتدا اگر میخواهید درباره وب سایت و ساختار آن و مزایای داشتن یک سایت بیشتر بدانید توصیه می کنیم مقاله وب سایت چیست را مطالعه کنید.

۱ – طراحی بخش معرفی

در این بخش از وب سایت، بیوگرافی، مستندات و مدارک دانشگاهی و اهم فعالیت های شاخص انجام یافته توسط  وکیل بیان می شود. همچنین عناوین خدماتی که یک وکیل به مخاطبان یا مشتریانش ارایه میدهد قرار میگیرد. البته بخش خدمات نیز بصورت یک بخش مستقل در طراحی سایت پیاده سازی میگردد.

۲ – طراحی صفحه رزومه وکیل

ارایه سوابق کاری در طراحی سایت وکیل  نقش موثری در جلب مخاطبان و اعتماد آنها دارد. چرا که شما با بیان رزومه توانایی هایتان را در زمینه تخصصی خود به کاربران می شناسانید.

۳ –  تماس با ما

اطلاعات تماس و نقشه کامل مسیرهای دسترسی به دفتر به همراه نشانی پستی و تلفن های ارتباطی خود طراحی سایت وکیل در این صفحه قرار می گیرد تا روند ایجاد ارتباط مراجعان با شما تسهیل شود.

همچنین در این بخش، فرم تماس می تواند پیاده سازی گردد تا کاربران بصورت مجازی از طریق این فرم و ایمیل با وکیل در ارتباط بوده و مشاوره های لازم را اخذ نمایند.

۴ – طراحی پنل عضویت

طراحی سایت وکیل این پنل به منظور ایجاد پیوند دائمی بازدیدکنندگان وب سایت و تبدیل آنها به مخاطبان همیشگی سایت صورت می گیرد و از این طریق بر تعداد آمار بازدیدکنندگان نیز افزوده خواهد شد.

کاربران با وارد شدن به این قسمت و تکمیل فرمی که حاوی مشخصاتی همچون نام ، ایمیل و مواردی از این قبیل است در سایت عضو شده و حساب کاربری آنها ایجاد می گردد که می توانند با نام کاربری و رمز عبور از خدمات دیگر سایت استفاده نمایند.

مثلا از این طریق می توانند پرونده خود را بصورت آنلاین مشاهده نموده و در جریان روند کاری پرونده خود قرار گیرند. همچنین کاربران عضو می توانند با نام کاربری و پسورد خود وارد محیط پنل کاربران شده و اقدام به ارسال مدارک لازم (آپلود فایل) و تصویر نمایند.

۵ – طراحی صفحه اخبار و مقالات

 در طراحی سایت وکیل رویدادها و خبرهای مربوط به مسایل حقوقی، قوانین جدید ، آیین نامه ها و بخشنامه ها، مطالب و مقالات آموزشی برای استفاده کاربران بسیار جذاب و مفید بوده و از این روش بر تعداد بازدیدکنندگان سایت نیز افزوده خواهد شد.

۶ – طراحی سیستم پرداخت آنلاین

این سیستم بدان جهت که مشتریان با اطمینان و آسودگی خاطر عملیات های پرداختی خود را انجام دهند در طراحی سایت وکیل تعبیه و پیاده سازی شده است. از مزیای پرداختی در این روش اینست که هر مشتری می تواند سوابق پرداختی خود را در وب سایت داشته باشد. همچنین امکان چاپ و حتی ایمیل نمودن آن نیز وجود دارد.

در شرکت طراحی سایت پایدار سامانه تمامی موارد به صورت ۱۰۰% دستنویس کدنویسی و پیاده سازی میگردد و هزینه طراحی وب سایت شما وکلای عزیز در عین اینکه یک طراحی وب سایت حرفه ای خواهد بود، بسیار مناسب نیز میباشد.

 

جشنواره طراحی سایت 

طراحی سایت کسب و کار های مختلف از قبیل طراحی سایت شرکتیطراحی وب سایت فروشگاهی – طراحی سایت خبری – طراحی سایت پزشکی – طراحی سایت آتلیه عکاسی – طراحی سایت املاکطراحی سایت حرفه ای – طراحی سایت استارتاپ – طراحی وب سایت دندانپزشکی – طراحی سایت بدنسازی و . . .

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار سامانه

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

۴ نظر