طراحی سایت پایدار

ضرورت طراحی سایت برای کسب و کارتان

انتخاب شرکت طراحی سایت

۶ مزیت داشتن وب سایت و انگیزه برای سفارش طراحی سایت

۱- اطلاع رسانی از طریق وب سایت: با به وجود آمدن وب سایت ها، ابزار مفیدی برای اطلاع رسانی در سطح جهانی به وجود آمده است به طوری که خبرگزاری های معروف دنیا پس از انتشار خبر خود در وب سایت های معروف خبری می تواند از انتشار آن خبر در جهان اطمینان داشته باشند؛ آن هم در کسری از ثانیه که در گذشته فکر کردن به این موضوع نیز محال بود.

طراحی سایت
طراحی سایت

 

۲- بازاریابی با استفاده از وب سایت: در این امر فقط کافی است ما وب سایت شرکت یا کسب و کارمان را به موتور های جست و جو مثل گوگل معرفی کنیم. همین کار باعث می شود که با کاربران با جست و جو در مورد حوزه کاری ما که وب سایت ما به آن اشاره دارد، سایت ما را پیدا کرده و با کسب و کار و فعالیت ما و محصولات ما آشنا شوند.

البته باید در طراحی سایت به سئو ی وب سایت مان دقت کنیم و سایت خود را از منظر سئو ارتقا دهیم چرا که اینکار باعث می شود موتور های جست و جو مثل گوگل، وب سایت ما را در رتبه های بالاتری در لیست جست و جوی خود قرار دهند.

طراحی سایت
طراحی سایت

اگر با سئو آشنایی ندارید و یا میخواهید بیشتر بدانید مقاله سئو چیست را مطالعه کنید

۳- در دسترس بودن با داشتن یک وب سایت: این مزیت باعث شده ما در هر زمان از شبانه روز و هر جایی که به اینترنت دسترسی داریم، این امتیاز را داشته باشیم که اطلاعات خود را در اختیار همگان قرار دهیم.

طراحی سایت
طراحی سایت

۴- تبلیغات اینترنتی از طریق وب سایتوب سایت ها بهترین جا برای انجام تبلیغات می باشند. در صورتی که وب سایت ما دارای بازدید کننده بالایی باشد، مطمئن باشید به خاطر بازدید بالای وب سایت ما، شرکت های مختلفی در این زمینه به ما سفارش تبلیغات می دهند. خود شما نیز می توانید به همین روش با داشتن وب سایت، خود را در جهان گسترده ی اینترنت معرفی و تبلیغ نمایید.

طراحی سایت
طراحی سایت

۵- درآمد زایی از طریق وب سایت:

مهمترین مزیت داشتن وب سایت، داشتن درآمد می باشد که به انگیزه مهم امروز در جامعه جهانی که اشتغال و درآمد برای گذران امور زندگی ست، جان تازه ایی داده است. بسیاری از شرکت های در حال ورشکستگی، با راه اندازه وب سایت توانسته اند بقای خود را تضمین نمایند. زیرا تعدد فروش آنها به این طریق چندین برابر شده است. همچنین این تعداد مشتری در صورت رضایت از کیفیت محصولات برای شما ابزار تبلیغاتی خواهند شد و در طول زمان اندکی محصولات شما در کل یک شهر یا حتی کشور و یا حتی تمام دنیا معرفی خواهد شد.

طراحی سایت
طراحی سایت

۶- عدم محدودیت های زمانی و مکانی از طریق وب سایت: یک مزیت مهم دیگر وب سایت این می باشد که دیگر ارتباط ما با مشتریان و کاربران محدود به خیابان و محله اطراف شرکت و فروشگاه و کسب و کار ما نمی باشد.

امروزه دیگر، بعد مکانی و جغرافیایی محدودیت ارتباط با مشتری از بین رفته است، و مشتری با ارتباط با وب سایت ما، به طور مجازی سفری به شرکت ما خواهد داشت، سفری که اما مجازی خواهد بود. همچنین مشتریان می تواند در هر زمان از شبانه روز که حتی جز ساعت کاری شرکت ما نیست، فعالیت و درخواست خود را از طریق وب سایت ما انجام دهند.

و با توجه به اینکه این ارتباط دو طرفه می باشد، شرکت طراحی سایت پایدار از طریق وب سایت نیز در هر زمان و هر مکان می تواند با مشتریان خود ارتباط داشته باشد و آنها نسبت به محصولات خود جذب نماید.

اگر برای طراحی سایت با شرکت طراحی سایت پایدار همکاری کنید جدای از اینکه یک وب سایت حرفه ای که تمام اصول سئو SEO بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو در آن رعایت شده است سایر خدمات مرتبط با طراحی سایت مانند طراحی اپلیکیشن موبایل، خدمات سئو و بهینه سازی سایت، طراحی نرم افزار و نیز نرم افزار مالی حسابداری پایدار حساب را با هزینه ناچیزی خواهید داشت و از طرف دیگر کارشناسان باتجربه شرکت طراحی سایت پایدار همیشه در کنار شما هستند تا بتوانند شما را در زمینه بازاریابی اینترنتی و سئو بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو SEO مشاوره دهند. با خیال راحت می توانید رشد کسب و کار خود در فضای مجازی را به شرکت طراحی سایت پایدار بسپارید.

بخاطر مطالعه این مطلب از شما عزیزان سپاسگزاریم. جهت مشاهده نمونه کار و مطالعه رزومه شرکت طراحی سایت پایدار بر لینک زیر کلیک فرمایید:

طراحی سایت پایدار سامانه

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار سامانه

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

اضافه کردن نظر