طراحی سایت
امروزه به دلیل وجود اینترنت میتوان بدون داشتن هیچ محصول و خدماتی و حتی درگیر شدن با پروسه فروش درآمد داشت. جدیداً کسب وکارهایی آمده که به وسیله یک وب سایت کالاهای خود را در معرض نمایش گذاشتند ولی خود آنها کار فروش را به طور مستقیم انجام نمی دهند بلکه با جذب تعداد زیادی بازاریاب پس از ثبت نام آنها و به اصطلاح استخدام اینترنتی بازاریابان، عمل فروش محصولاتشان را انجام میدهند و روش کارشان هم به این شکل است که به بازاریابان یک پنل کاربری که به نوعی یک وب سایت اینترنتی می باشد در اختیارشان قرار میدهند که بازاریاب محصولات آنها را در وب سایت خود گذاشته و به قیمت تعیین شده ای به فروش می رسانند و درصد حق الزحمه بازاریابی خود را از کالای فروش رفته اخذ می نمایند. (ادامه متن در پایین، اسکرول کنید)
به نوعی شما نماینده فروش آنها به حساب می آیید با این تفاوت که شما صرفاً معرفی کننده کالا یا خدمات شرکت مرجع هستید و سایر مراحل توسط سیستم و به صورت آنلاین انجام می شود. در این مدل، تمامی کارها از نحوه تبلیغات و فروش خدمات و محصولات همگی به صورت آنلاین انجام شده و از طریق اینترنت صورت میپذیرد.
البته ناگفته نماند که مبلغی را جهت ارائه پنل کاربری یا همان وب سایت از شما میگیرند.

روش کسب درآمد منطقی با مبلغ عالی بدون هیچ سرمایه ای حتی 1 ریال در شرکت طراحی سایت پایدار سامانه:
می دانید کسب درآمد در شرکت طراحی سایت پایدار سامانه چقدر آسان است؟
آیا می دانید در حال حاضر چند نفر از این روش در حال کسب درآمدی خوب و منطقی هستند؟
آیا می دانید درآمد حاصل از این روش در ماه بستگی به میزان زیرکی و تلاش شما دارد؟
شرکت طراحی سایت پایدار سامانه یک شرکت نرم افزاری است که خدمات طراحی سایت اعم از طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت آموزشی ، طراحی سایت رستورانی ، طراحی سایت املاک ، طراحی سایت استارتاپ و طراحی وب سایت سفارشی می باشد.

پایدار سامانه همچنین تولید کننده نرم افزار های یکپارجه مالی پایدار حساب می باشد که شامل :
نرم افزارحسابداری پایدار حساب
نرم افزار خرید و فروش پایدار حساب
نرم افزار انبارداری پایدار حساب
نرم افزار بازرگانی پایدار حساب
نرم افزار خزانه داری پایدار حساب
نرم افزار تولیدی پایدار حساب

در این میان تنها کاری که شما انجام میدهید قرار دادن بنرهای تبلیغاتی در وب سایت یا شبکه های اجتماعی خود مثل تلگرام و اینستاگرام و توییتر و ... حتی معرفی به دوستان و آشنایان است، به گونه ای که کاربران اینترنت به راحتی محصولات یا خدمات مذکور را در سطح اینترنت پیدا نموده و آنها را به شما سفارش دهند.
شما فقط کافی است به صورت کاملا رایگان در بخش بازاریابی ثبت نام کنید و در مکانهای پربازدید در اینترنت تبلیغ کنید و یا بنر سایت ما را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید. همین !
اگر صاحب سایت یا وبلاگ هستید فرصت مناسبی برای تبلیغ در اختیار دارید. می توانید با گذاشتن بنر سایت ما و یا درج لینک بازاریابی در سایت یا وبلاگتان با عناوین مناسب، اقدام به بازاریابی و فروش خدمات و در نتیجه کسب درآمد نمایید.

چگونه مشتری طراحی سایت را معرفی کنم که پورسانت بگیرم؟
مهم این است که با یک روش بتوانیم مشخص کنیم که شخصی که سفارش طراحی سایت داده است توسط شما معرفی شده است در این صورت پورسانت به شما تعلق می گیرد حتی اگر شما خود پیگیر نباشید ما برای تداوم این روند حتما پورسانت را به شما خواهیم رساند. با این حال اگر روشی مد نظرتان نیست ما چند روش به شما پیشنهاد می دهیم که می توانید از یکی از روش ها یا ترکیبی از آن ها استفاده فرمایید. هیچ الزامی نیست که حتما از روش های پیشنهادی استفاده بفرمایید.

روش پیشنهادی معرفی مشتری شماره 1
هر اطلاعاتی که می توانید از مشتری بگیرید مثلا نام کامل، ایمیل، شماره تلفن یا موبایل. معمولا مشتریان یا به شما زنگ می زنند یا ایمیل می زنند بنابراین حداقل به یکی از موارد دسترسی دارید. اگر نتواستید اطلاعات زیادی از مشتری کسب کنید حداقل یکی از این اطلاعات را باید داشته باشید. سپس مشتری را به سایت ما معرفی کنید. بعد از آن به ما از طریق فرم تماس با ما یا تلگرام پیغام ارسال کنید و اطلاعات که از وی دارید به ما اعلام نمایید تا پشتیبان اعلام کند که شخصی که شما معرفی کردید در حال مذاکره است یا خرید کرده است یا خیر. ما اطلاعات ارسالی شما را در یک فایل اکسل ذخیره می کنیم و به صورت مداوم اطلاعاتی که شما تیکت زدید در بین مشتریان جدید بررسی می کنیم و اگر فقط یکی از مواردی که شما اعلام کردید با مشتری جدید مطابقت داشت پورسانت طراحی سایت به شما تعلق می گیرد و برای شما واریز می شود.

روش پیشنهادی معرفی مشتری شماره 2
شما شخصا با مشتری خود صحبت می کنید و مشتری از شما خرید می کند. بعد شما مستقیم از ما خرید می کنید و زمان واریز هزینه هزینه پورسانت را کسر می کنید. این روش در بین همکاران هم صنف ما زیاد استفاده می شود و حتی با قیمت های بسیار بالاتر با مشتری قرارداد بسته می شود. فقط باید مد نظر داشته باشید که در این روش مالکیت سایت با شما خواهد بود و ما شما را به عنوان مالک سایت میدانیم و به شما پشتیبانی خواهیم داد.

روش پیشنهادی معرفی مشتری شماره 3
در این روش ستنی که هنوز بین شغل های مرتبط هم استفاده می شود این است که از مشتری بخواهید که شما را به عنوان معرف به ما اعلام کند. معمولا مشتریان میگویند که چه شخصی آن ها را معرفی کرده است حتی اگر معرفی کننده این را نخواسته باشد. در فرم سفارش نهایی فیلد ایمیل یا موبایل معرف نیز موجود است. اگر معرفی کننده خود پیگیری نکند ما خودمان با وی مکاتبه می کنیم تا پورسانت وی تحویل داده شود

جهت تمایل به همکاری و ارسال فایل راهنما و پاسخگویی به سوالات شما، عدد 6 را به تلگرام @paydarsamane ارسال نمایید.


طراحی وب سایتطراحی وب سایت

آمیختگی هنر و رنگ و گرافیک با کدهای پیچیده ی برنامه نویسی، زیبایی را به ارمغان می آورد و لذت استفاده از تکنولوژی مدرن و ارتباط در این دهکده جهانی کوچک را به همراه خواهد داشت. شرکت پایدارسامانه خلاقیت، هنر و زیبایی را با جدیدترین متد و بروزترین تکنولوژی ها ارائه می دهد. شرکت پایدارسامانه ، طراحی سایت (طراحی وب) خود را، با توجه به نیازمندیهای کارفرما و نوع فعالیت و کیفیت استاندارد جهانی و الگوریتم گوگل پیاده سازی می نماید. در طراحی و ایجاد الگوریتم های پیشرفته بهینه سازی سایت، طراحی سایتهای تمام دايناميک، از ساختارهای پیشرفته HTML5 , وساختار کاملا بومی خود به عنوان سامانه مدیریت وب سایت استفاده می نمايد که متشکل از سامانه (ماژول) هایی است که کارفرما با توجه به نیازهای خود در طراحی وب سایت، می تواند از آنها بهره مند گردد .

مراحل طراحی سایت در پایدار سامانه:
گام اول: بررسی و تحلیل کسب و کار و شرایط کاری مشتری
گام دوم: طراحی رابط کاربری سایت که شامل طراحی ظاهر گرافیکی سایت و طراحی قالب صفحات اصلی سایت
گام سوم: تحلیل و طراحی و پیاده سازی بانک اطلاعاتی
گام چهارم: برنامه نویسی داینامیک که شامل برنامه نویسی و پیاده سازی وب سایت و ماژول های مربوطه
گام چهارم: اتمام طراحی سایت و تحویل دهی و آموزش پنل مدیریت وب سایت